Ból kręgosłupa lędźwiowego i łopatek

Dzien dobry!, Objawy: -bol stawow- nadgarstki, palce(czasami cala lewa reka). Rzadko prawa. -bol kregoslupa ledzwiowego oraz lopatek, czasami barkow -bol lokci po wewn stronie. -bol szyi z prawej strony,zwlaszcza gdy skrecam glowe, tam mam powiekszone wezly. Czasami bola przy dotyku, ale nie zawsze. . -czasami zdarzaja sie papkowate, zoltojasne stolce -w dzien jestem senna (ale nie spie),wieczorem wraca energia nie goraczkuje, nie chudne, mam apetyt.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy są dość niecharakterystyczne i mogą mieć wiele przyczyn, w tym infekcyjne, układowe, neurologiczne i wiele innych. Sugeruję konsultację z lekarzem rodzinnym, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszym procesem diagnostyczno-leczniczym.