Ból kręgosłupa szyjnego po wypadku w pracy
witam dwa lata temu w pracy na kark z dwóch metrow spadł mi poiemnik ważący prawie 60 kg od tamtej pory mam problem z kręgosłupem szyjnym powypadkowy TK wypuklinaj jądra miażdżystego krążka międzykręgowegoC5/C6 Obecne RTG w kręgosłupie szyjnym obecne są-zwężenia w tylnych odcinkach przestrzeni międzykręgowych od C2 do C7 zaostrzenia na tylnych krawędziach trzonów oraz zwężenia w stawach międzykręgowych ,wysokość trzonów C w granicach normy Do tej pory drętwienie mam lewej ręki i nogi

MĘŻCZYZNA, 40 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmian w obrębie szyjnego odcinka kręgosłupa. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurochirurga, który wdroży odpowiednie postępowanie.