Ból kręgosłupa w części lędźwiowej oraz ból kości i stawów u 34-latka

Witam. Mam 34 lata i od kilku lat boli mnie kręgosłup w części lędźwiowej(po urazie) oraz dokucza mi ból kości i stawów rąk i nóg(szczególnie kolan). Od dwóch dni mam nasilone dolegliwości w nocy, które nie pozwalają mi spać. Mam dreszcze i gorączkę. Moje kolana są gorące a ból promieniuje w dół jakby ktoś mi wykręcał nogi. Do tej pory bolały mnie stawy ale nie aż tak bardzo. Wciągu dnia nie mam aż takich dolegliwości. Proszę o poradę.

Szanowny Panie, opisane przez Pana przewlekłe objawy ( ból, podwyższona temperatutra, zależnośc doelglwiości od pory dnia) wymagają poza pzrebadaniem Pana wykonania równiez badań podstawowych. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego, a on po zbadaniu Pana zadecyduje czy,a jesli tak, to pzrez jakiego specjalistę (reumatolog? ortopeda?) powinien Pan być skonsultowany. Wydaje się, że Pana obecne doelglwiości są bez związku z dotchczasowymi bólami kręgosłupa - ale tzreba to wyjaśnić. Pozdrawiam.