Ból lewego płuca po zmęczeniu

Boli mnie lewe płuco. Zauważyłem, że dzieje się tak gdy się zmęczę. Mam 18 lat. Paliłem okazjonalnie. Co mi może być?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Udzielenie jednoznacznej odpowiedzi nie jest możliwe na podstawie samych objawów klinicznych. Wskazana diagnostyka - RTG klatki piersiowej. Konsultację powinien przeprowadzić lekarz rodzinny. Ma on także możliwość zlecenia w/w badania.