Ból lewej ręki i ból mostka u 46-latki

Witam,od 2 m-c mam ból lewej ręki odcinek ramienia poniżej pachy i lopatki równiez poniżej pachy.Przed wystąpieniem bólu który ostatnio sie nasila mialam uczucie jakby ręka bula opuchnięta przez kilka dni przy czym dretwialy mi dwa palce i skrecala mała częsc dloni to też powraca .Lekarz zbadal pierś i stwierdził ,że nic nie widzi .Aból lewej reki ostatnio sie nasila.Mam również czsami bol mostka tak jakby objetosc pod biustem sie zwiekszala bo musze odpinac stanik bo jak by robil sie mały.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości kończyny górnej najpewniej są wynikiem patologii w obrębie układu kostno-mięśniowo-stawowego, w tym może być to także konsekwencja chorób kręgosłupa. Sugeruję konsultację z lekarzem POZ lub specjalistą ortopedą.