Ból w okolicy mostka i lewej piersi

Od kilku dni czuje ból w okolicy mostka i lewej piersi. Na początku miałam problemy z oddychaniem, czułam że nie mogę do końca nabrać powietrza, po kilku dniach ustało, mogę oddychać normalnie, ale nadal czuje ból w okolicy mostka i piersi, i idzie on w gore. Sprawdzałam czy może mam jakiegoś guzka ale nic nie ma, jednak kiedy dotykam lewej piersi (bardziej na dole) boli mnie. Czuję "tepy" ból, po całej lewej stronie, tak jakby ta pierś mi przeszkadzała. Czy może to byc związane ze stresem?

Lek. Katarzyna Szymczak

Jak najbardziej Pani objaw mogą być spowodowane stresem, jednak najpierw należy wykluczyć inne przyczyny, przede wszystkim sercowe, dlatego radziłabym udać się do lekarze.
Pozdrawiam