Co stosować na problemy z oddychaniem oraz ból w okolicy żołądka?

Mam problemy z oddychaniem czasami nie moge nabrać powietrza i odczuwam ból w okolicach żołądka czasami w okolicach żeber na wysokości mostka po prawej lub lewej stronie, do tego czasami zawroty głowy i szybkie bicie serca

Proponuję iść do swojego lekarza rodzinnego, który pomoże w diagnostyce problemu.