Drętwienie ręki i bóle z lewej strony ciała

Witam. O jakiegoś czasu miewam takie dolegliwości. Zaczęło się od drętwienia lewej ręki, ból przenosi się pod łopatkę,lewą pierś,pachę oraz obojczyk. Miałam robione rtg kręgosłupa i oprócz spłyconej lordozy i wyostrzeń na końcach kręgów nie stwierdzono nic więcej. Dodam,że jakiś czas temu zostałam szarpnięta przez psa skutkowało to opuchlizną i bólem w okolicy ramienia. dretwienie reki i bóle z lewej strony ciała dokuczały mi już przed sytuacja z psem.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nieprawidłowościami w obrębie kręgosłupa. Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę postępować zgodnie zaleceniami lekarza prowadzącego.