Drętwienie lewej ręki po urazie kręgosłupa

Co moze oznaczac jezeli od jakiego czasu dretwieje mi lewa reka od barku az do nadgarstka,czuje dretwienie ,lekkie jakby ukłucia w niektórych miejscach i tak troche jak bym miala mniej siły w niej trudno to opisac.Ale utrzymuje się to od czasu kiedy miałam maly wypadek z kregosłupem szyjnym ( skrecenie odcinka szyjnego ).

Możliwe , że drętwienia, mrowienia i lekkie osłabienie / ? niesprawność?/ lewej konczyny górnej, są wynikiem doznanego urazu szyi
Należy jednak zgłosić się na kontrolne badanie neurologiczne, skoro objawy występuja TERAZ.
Czy wykonano TK głowy?
Czy RTG i MRI kręgosłupa szyjnego
Konieczna PEŁNA KONSULTACJA, z wynikami.
Pozdrawiam