Złamanie kręgosłupa i drętwienie rąk

Witam, 1 mieś temu uległem wypad. samochodowemu w wyniku ktorego doznałem urazu w postaci złamanego kregosłupa w odcinku L4Th 12 (kompresyjne złamanie niestabilne) nosze gips. Moje pytanie brzmi, jezeli mam dretwienie rak to można iść od razu do neurologa czy poczekac az sciagna mi ten gis?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, każdy objaw neurologiczny, zwłaszcza, jeżeli może mieć związek z urazem kręgosłupa wymaga diagnostyki, dlatego nie zalecam zwlekania z wizytą u neurologa.