Badanie RTG kręgosłupa lędźwiowego 30-latki
Witam. Chciałabym prosić o interpretację tego wyniku badania RTG zdjęcie kregosłupa lędźwiowego: Stan po złamaniu kompresyjnym L2 od strony blaszki górnej, wysokość pozostałych trzonów zachowana, poza tym bez istotnych zmian w odc. LS.

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam, jeżeli taki wynik jest Pani wynikiem to jest objaw niepokojący i należy się zgłosić do lekarza. Złamanie kompresyjne jest często wynikiem osteoporozy u starszych ludzi. Pozdrawiam