Drętwienie ręki i karku podczas codziennych czynności
witam od kilku lat bardzo spina mi sie kark i barki obecnie dretwieje mi prawa reka nawet podczas pisania na komputerze czy przyczyna moze byc kregoslup szyjny i czy wykonam rtg bez skierowania?

KOBIETA, 37 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Tak może Pani wykonać RTG kręgosłupa szyjnego. Możliwe są dolegliwości właśnie wynikające ze zmian kręgosłupa. Proponuję w pierwszej kolejności udać się do lekarza rodzinnego. Po wstępnym badaniu lekarz określi odpowiednie dalsze postępowanie.