Bóle głowy i kręgosłupa oraz drętwienie ręki

wczoraj sie nasprzatalam i mylam podloge na kolanach czesto boli mnie kregoslup wnosilam wozek z dzieckiem na 2pietro przez 6miesiecy czesto mnie boli kregoslup mam ataki niby serca i dretwieje mi reka do tego czy to moze byc od kregoslupa? czeste bole glowy i zawroty ktore sie ciagna juz od roku lekarz nie chce dac mi nigdzie skierowania tylko wypisuje uspakajacze ktore niech lepiej sam zazyje! denerwuje sie bo czuje ze cos jest nie tak a skierowania brak. jak sklonic lekarza zeby dal mi skiero

Aleksander Ropielewski

Nie znam lepszego sposobu niż prośba i opisanie dolegliwości, tak jak zrobiłą to pani tutaj jak skłonić lekarza do wypisania skierowania. Poza tym należy wykonać podstawowe badania krwi oraz RTG kręgosłupa. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udizelić bardziej pomocnej porady.