Bóle głowy i kręgosłupa oraz drętwienie ręki

wczoraj sie nasprzatalam i mylam podloge na kolanach czesto boli mnie kregoslup wnosilam wozek z dzieckiem na 2pietro przez 6miesiecy czesto mnie boli kregoslup mam ataki niby serca i dretwieje mi reka do tego czy to moze byc od kregoslupa? czeste bole glowy i zawroty ktore sie ciagna juz od roku lekarz nie chce dac mi nigdzie skierowania tylko wypisuje uspakajacze ktore niech lepiej sam zazyje! denerwuje sie bo czuje ze cos jest nie tak a skierowania brak. jak sklonic lekarza zeby dal mi skiero
KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu

Przyczyny udaru mózgu

Udar mózgu stanowi 80 proc. wszystkich udarów i jest jednym z powikłań zatorowych chorób serca. Będąc główną przyczyną niesprawności osób po 40 roku życia, stanowi trzecią w kolejności przyczynę zgonów. O przyczynach powstawania udaru mózgu, opowiada prof. Janina Stępińska, kardiolog.

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Nie znam lepszego sposobu niż prośba i opisanie dolegliwości, tak jak zrobiłą to pani tutaj jak skłonić lekarza do wypisania skierowania. Poza tym należy wykonać podstawowe badania krwi oraz RTG kręgosłupa. Bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie udizelić bardziej pomocnej porady.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy