Zrosty na bliźnie i drętwienie nogi po operacji kręgosłupa

Witam , mam 23lata, i jestem po operacji kregoslupa l5s1, (minelo 3miesiace)mieli mi wyciac przepukline ale wycieli chrzastke czy cos podobnego i zostawili przepukline, porobily mi sie zrosty na bliznie i bardzo bola, ale takze dalej mi dretwieje noga , i nie milosiernie boli:(.. Lekarz dal mi skierowanie na lasery, prady i elektro ...cos tam...bo tych zabiegach puchnie mi prawa noga ,boli nie wiem co mam robic .pomozcie mi blagam:(

Witam.
Najrozsądniej będzie udać się do lekarza, który Panią operował. On to musi ocenić, może po prostu należy wyciąć bliznę? Ale musi decydować operator. Niewiele pomogłem, ale nie jestem w stanie tego ocenić przez Internet i bardziej pomóc. Pozdrawiam i życzę zdrowia.