Bóle i drętwienie nogi po operacji kręgosłupa

Miesiac temu mialam operacje L5S1.mieli mi usunac przepukline prawostronna ale zostawili ja i usuneli chrzastke bo niby ona uciskala mnie.od dwoch tyg dalej mi dretwieje noga coraz mocniej i mocniej ;( bylam na kontroli i mowilam lekarzowi a on mowi ze noga bedzie dretwiec 2 lata ;( nie po to operowali zeby dalej mi noga dretwiala dodatkowo rodzina pomagq mi w codziennych czynnosciach ;( co mam robic z ta sytuacja? Moge starac sie o grupe umiarkowana???

Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie może Pani wystąpić o grupę inwalidzką. Nie wiem czy komisja zdecyduje się ją Pani przyznać, ale ma Pani wskazania do jej otrzymania w sytuacji gdy stan zdrowia uniemożliwia codzienne funkcjonowanie w porównaniu ze stanem sprzed choroby.