Druga operacja kręgosłupa a ciąża
Witam rok temu miałam operacje kręgosłupa l5s1. Na wizycie u n-ch stwierdził iż mam przepukline l5s1 oraz l4l5 i podejrzenie niestabilbosci kręgosłupa w tym roku miałam odbyć druga operacje. Nosze gorset ortopedyczny. Ale.... Okazało się iż jestem w ciąży 13tc. Tracę czucia w nogach dretwienia. Co mam robić.?dodam iż zaraz będę stawać ponownie na komisje lekarska wcześniej miałam gr umiarkowana czy mogę dostać przedłużenie?

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani,
Sugeruję pilną konsultację u specjalisty neurochirurga.
Pozdrawiam,
dr n.med. Szymon Kujawiak
Specjalista w Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu