Ból łydki a ryzyko zakrzepu

Witam od jakiegoś czasu bolała mnie jedna łydka potem zaczęła boleć druga noga wylądowałam na SOR ale wykluczyli Zakrzepicę badaniem Krwi ale dla pewności poszłam na Doppler wyszło też prawidłowe to było z 8 dni temu tylko powiedział lekarz że żylaki będę mieć bo mam bogaty układ żylny , i od jakiś 4 dni odczuwam ciężką nogę przy łydce boję się że może teraz nagle zakrzep się zrobił nie wiem co robić boję się i jest to nie komfort w mojej nodze ... Jak by mi ktoś ją ciągnął i miała kamień.

Aleksander Ropielewski

Możliwe, że powstał zakrzep, lub też są to objawy innych schorzeń układu żylnego. Bez przeprowadzenia badania trudno jest mi to zweryfikować. Na pewno warto aby skonsultowała się Pani z lekarzem.