Czy ból łydek może wskazywać na żylaki?

Dzień Dobry. Ostatnio przez 2 dni miałem dość mocny ból w prawej łydce,jednak nie na tyle abym nie mógł funkcjonować.Zwróciłem uwagę,że mam jakoś bardziej widoczne żyły w tym miejscu,czy są to żylaki lub prawdopodobne jest jakieś inne schorzenie? Dodam,że nie odczuwam bólu,swędzenia itp.Noga bolała mnie tylko dwa dni.Dodaję link do zdjęcia https://zapodaj.net/187bdca852f84.jpg.html

Wątpię, że dolegliwości jakie Pan opisuje mają jakikolwiek związek z układem żylnym kończyn dolnych. Być może to jakaś samoistna neuralgia, samoistne podrażnienie nerwów obwodowych.