Nieustanne mrowienie w stopie i rękach a żylaki nóg

Witam.Dlaczego czuję nieustanne mrowienie szczególnie w stopach,oraz drętwienie rąk,a szczególnie dłoni tak,że muszę kłaść to co trzymam. Mam spore żylaki nóg, oraz lekko uszkodzony kręgosłup lędźwiowy,piersiowy,oraz szyjny. Ostatnio odczuwam momentami gniecenie,lekki tępy ból pod mostkiem.Czasem jakby ktoś pstryknął mi w środku. Dziwny,choć lekki niepokój z tym związany.Czasem jakby duży motyl mi trzepotał skrzydłami. Miałam robione jakieś pół roku temu echo serca i było wszystko w porządku.

Dolegliwości związane z mrowieniem i drętwieniem kończyn zapewne są związane ze zwyrodnieniem kręgosłupa (kończyn górnych - odcinka szyjnego, kończyn dolnych - odcinka lędźwiowo-krzyżowego), a nie z żylakami kończyn dolnych. Pozostałe objawy zapewne związane są z neuralgią czyli samoistnym podrażnieniem nerwów obwodowych lub są następstwem nerwicy. Radziłbym w tej sprawie skonsultować się bezpośrednio z neurologiem.