Mrowienie stóp i uczucie napiętej skóry na rękach

Witam mam taki problem 2dni temu zachorowałem bolała mnie głowa temperatura niższa niż normalna dalej mam normalnie objawy ale od wczoraj jak wstałem mam dziwne odczucie w stopach i rękach na rękach czuje jakby cała skóra się lekko skurczyła i jak prostuje je to czuć że jest rozciągana dochodzi do tego wrażenie jakbym miał poparzone ręce a zarazem odczuwał mrowienie na stopach mam tylko to odczucie bez ściągniętej skóry ktoś wie co to może być?

Objawy są dosyć osobliwe, mogące wskazywać na problemy z krążeniem w dystalnych częściach kończyn. Proponuje udac sie do lekarza POZ który będzie mógł Pana wstępnie zbadać i, jeśli zajdzie potrzeba, skierować dalej.