Ból między wejściem do pochwy a udem a RM miednicy

witam, odczuwam dziwny bol miedzy wejsciem do pochwy, a udem (pachwina?) teraz po 3 miesiacach odczuwania tego bólu zaczęła drętwiec mi noga, bolec kolano, prawdopodobnie mam jakis ucisk na nerw. tak sadzi lekarz. czy badanie rezonansem miednicy mniejszej pozwoli na wychwycenie zrodła moich problemów.? proszę o pomoc.

Witam serdecznie,

Badanie MRI jest badaniem ba bardzo dokładnym dlatego MRI miednicy powinna wskazać przyczynę Pani dolegliwości. Po otrzymaniu wyniku wskazana będzie u Pani konsultacja z lekarzem zlecającym badanie.

Pozdrawiam.