Ból mięśni ręki a brak witamin

Martwi mnie ból mięśni. Nie jest on stały i mocny, czasowy. Mięśnia naramiennego lewej i czasem prawej ręki. Ustaje po południu. Wieczorami czasem odczuwam lekkie bóle mięśni czworogłowych ud. Zaczęło się 02.01 i trwa do dziś - już prawie 2 tygodnie. 5 dni temu robiłem morfologię krwi oraz OB i CRP - wyniki wyszły wzorowe. W grudniu dużo biegałem (ok 140 km) (szczególnie 2 połowa ), lekkim tempem. W święta i przed i po trochę popiłem z rodziną. Pracę mam stresującą. Czy to brak witamin itd.?

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi to stwierdzić jednoznacznie bez mozłiwości przeprowadzenia badania i uszczegółowienia wywiadu lekarskiego. Poza mikrouszkodzeniami włókien mięśniowych należy wykluczyć miopatie jako powód dolegliwości, a w tym celu wykonuje się badania dodatkowe. Jeżeli objawy nie miną sugeruję kontakt z reumatologiem.