Ból mięśnia w udzie po kopnięciu

Witam, podczas treningu piłki nożnej kolega kopnął mnie w udo. Kość jest cała ale mięsień bardzo boli. Co mógłbym zrobic zeby pozbyć sie bólu. W tym tygodniu wyjezdzam na narty.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Po tego typu urazie warto udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który oceni czy nie doszło do szkodzenia w obrębie układu kostno-mięśniowo-stawowego. Do poradni ortopedycznej w ramach NFZ wymagane jest skierowanie.