Ból na środku klatki piersiowej podczas ucisku i kichnięcia

Witam.Mam pytanie co to może być ponieważ boli mnie w jednym miejscu na środku klatki piersiowej na tej kości przy ucisku kichnięciu itp.Nie miałem urazu i nie kaszle wiek 28 lat

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ból może być spowodowany nadwyrężeniem mięśnia. Jeżeli nie jest zbyt silny i nie trwa długo, nie ma powodów do niepokoju. W innym przypadku koniecnz abędzie dokładniejsza diagnostyka u lekarza rodzinnego.
Pozdrawiam