Ból nadgarstka po uderzeniu o stół

Ból nadgarstka po uderzeniu o stół po zewnętrznej stronie, nie jest spuchniety boli od trzech dni założyłem bandaż boli tylko przy ruszanie Przy uderzeniu tak jakby mi sie ta ręką wykrzywila. Czy to coś poważnego czy samo przejdzie?

Witam,
jeżeli stłukł Pan nadgarstek to dolegliwości powinny ustępować po kilku - kilkunastu dniach leczenia zachowawczego - oszczędzanie kończyny, okłady z kriożelu, Altacetu, Reparilu. Trudno jest stwierdzić bez badania klinicznego i badań obrazowych jaki jest rzeczywisty zakres urazu. W razie utrzymywania się dolegliwości powyżej 7 dniu sugeruję kontrolę ortopedyczną.