Ból nerki w 29 tygodniu ciąży

29 tydzien ciazy bole nerki prawej badanie moczu liczba erytrocytow 150 badanie usg nerki brak sladu kamieni lekaz sam nie wie co jest najpierw mowil o zagrozeniu porodem dostala kroplowke od ktorej walilo serce i cala sie trzesla pozniej o kolkach teraz o kamicy ale nic tego nie wykazuje dostaje furagine i nospe do tego magnez w kroplowce i dalej ja boli lezy w szpitalu 6 dzien zadnej poprawy co wiec dalej co moze byc nie tak ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jeśli lekarze w szpitalu mając możliwość zbadania czy wykonania badań dodatkowych nie mogą postawić diagnozy to tym bardziej jest to niemożliwe. Proszę stosować się do zaleceń lekarza prowadzącego.