Bóle nerki i ryzyko przedwczesnego porodu w ciąży

Witam moja dziewczyna jest aktualnie w szpitalu na ginekologi jest w ciazy piec dni temu przyjechalismy z bolem w lewej nerce przez cala noc nie mogla spac dowiedzielismy sie ze "niby" jest to zagrozenie przedwczesnym porodem ale nie miala zadnych skurczy bo wie gdzie jest nerka i jak to boli (miesiaczki) miala badanie moczu wykazalo duza ilosc erytrocytow 150 a jak reszta to nie wiem pomysleli ze to kamica nerkowa badanie usg "niby" nic nie widac dostaje magnez trzeci dzien i dalej jest bol

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowny Panie, prosze skonsultować sie z ginekologiem prowadzącym, ktory wskaze dalsze zaplanowane postepowanie diagnostyczno-terapeutyczne. Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

W przypadku utrudnionego odpływu moczu możliwe, że konieczne będzie założenia cewnka do moczowodu. Jeżeli okaże się to nieskuteczne wykonuje się urostomię lub przyspiesza termin poród.