Ból nerwu kulszowego

Witam!Mam 64 lata i od prawie roku dokucza mi bardzo ból nerwu kulszowego,który został podrażniony podczas zastrzyku domięśniowego w pośladek.Nie jestem w stanie cokolwiek robić bez tabletek p/bólowych /diclac,doreta/.Mam pytanie, co robić?Zabiegi (laser,TENS,ultra dźwięki) nie pomagają.Czy rezonans coś pomoże w diagnostyce i leczeniu?Jestem bliska załamania i myślę o samobójstwie, bo ból mnie wykańcza !Proszę o jakąś radę i nadzieję!

Proszę skierować się do psychologa lub psychiatry po pomoc.
Jak widzę jest Pani w bardzo kryzysowej sytuacji.
Najlepszym fachowcem w Pani rejonie wg mnie jest:
dr med. Joanna Żurada-Wyrwińska
tel: 513 81 91 27 (od poniedziałku do piątku, od godz. 10:00 do 20:00)
Pozdrawiam.

Witam pania proponuje masaz , alternatywnie proponuje postawienie baniek nastepny krok to cwiczenia . Zlecenie na zabiegi i rehabilitacje i cwiczenia wydaje lekarz proponuje do niego sie udac i nastepnie udac sie na zabiegi do zakladu rahabilitacji pozdrawiam zycze szybkieo powrotu do zdrowia:))