Ból nóg i widoczne żyły

mam 65lat i od dłuższego czasu bolą mnie nogi, a na łydkach pojawiły się widoczne żyły. Z bardzo ruchliwej kobiety stałam się inwalidką, a po przejściu niewielkiej drogi nogi odmawiają mi posłuszeństwa czuję się strasznie zmęczona. W badaniach mam tylko podwyższony fibrynogen 468 i ciągle wysoki wynik OB 42 lub wyższy. Naczyniowiec stwierdził że się nic nie dzieje, a ja nie wiem co mam robić dalej.Bedę wdzięczna za konstruktywną radę.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Być może problemy z chodzeniem są spowodowane nieprawidłowościami w obrębie układu kostno stawowego. Warto udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który pokieruje procesem diagnostycznym.