Zapytaj lekarza

7 4 0 , 8 1 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Widoczne żyły i zgrubienia na nogach u 20-latka

Witam, Mam 20 lat, i mam taki problem, na nogach i wgl na ręce mam bardzo widoczne żyły, takie niemal przyklejone do skóry, i na nogach a dokładniej na łydkach na żyłach w kilku miejscach mam takie dziwne zgrubienia, skóra ma w tym miejscu taki bardzo jasny kolor inny niż całej nogi, i jest to szczególnie widoczne kiedy stanie i noga się na pnie, czym to może być spowodowane? , dodam ze czasami jak długo chodze to boli mnie noga najczesciej przy zgięciu kolanowym, i łydce.. Pozdrawiam.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Trening na zdrowy kręgosłup

Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisane objawy mogą wskazywać na występowanie niewydolności żylnej kończyn dolnych. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy