Ból nóg oraz uczucie mrowienia

Mam problem z nogami strasznie mnie bolą od czasu do czasu gdy kładę się spać... przebieram nogami jakbym biegała... czuje jakby mnie mrowily ogólnie ciężko mi wytłumaczyć co wtedy czuje.... z rękami mam to samo od czasu do czasu.... najpierw były nogi teraz również ręce... Proszę o pomoc bo nie mogę przez to spać

Lek. Marta Gryszkiewicz

Objawy są niespecyficzne. Niezbędne jest badanie kliniczne. Powinna się Pani zgłosić do neurologa. Skierowanie do tego specjalisty może wstawić lekarz rodzinny, jeśli uzna to za zasadne po samodzielnym zbadaniu Pani.