Ból nóg u 23-latki

Mam 23 lata i bolą mnie nogi. Najczęściej lewa od kolana w dół. Zdarza się że bolą mnie rano, a także w nocy, obie lub jedna, czasem mocniej czasem mniej.. Ciężko mi opisać ten ból. Chirurg po zrobieniu usg żył stwierdził że może to być od kręgosłupa albo pewnie z przemęczenia. Nie wiem jakie mam dalej wykonać badania, gdzie się udać. Wszyscy bagatelizują mój problem mówiąc że to zmęczenie jednak wiem że to nie od tego. Znam swój organizm i umiem odróżnić ból od zmęczonych nóg. Proszę o pomoc.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wykluczone zostały zmiany naczyniowe, konieczna jest rzeczywiście diagnostyka neurologiczna, w tym przede wszystkim wykonanie badań obrazowych lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa. Sugeruję zatem konsultację ze specjalistą neurologiem, który skieruje Panią na właściwe badania.