Ból nogi i pięty

Jestem kobietą, 34 lata. Od ponad pół roku odczuwam ból w pięcie i lewej nodze, szczególnie w okolicy pachwiny. Lekarz pierwszego kontaktu wysłał mnie na rtg kręgosłupa. Proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania oraz ewentualnie pokierowanie do specjalisty. „Liczba kręgów lędźwiowych zwiększona do L6 w wyniku lumbalizacji kręgu piersiowego. Kość krzyżowa pionowo ustawiona. Kręgi nie wykazują zmian morfologicznych. Przestrzenie m/k niezwężone. Szczątkowe wyrostki poprzeczne kręgu L5.
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Za opisane dolegliwości może odpowiadać pionowe ustawienie kości krzyżowej. Pozostałe zmiany nie są istotne klinicznie.
Proszę zgłosić się do specjalisty - neurologa.
Pozdrawiam