Ból nogi i pięty
Jestem kobietą, 34 lata. Od ponad pół roku odczuwam ból w pięcie i lewej nodze, szczególnie w okolicy pachwiny. Lekarz pierwszego kontaktu wysłał mnie na rtg kręgosłupa. Proszę o pomoc w interpretacji wyniku badania oraz ewentualnie pokierowanie do specjalisty. „Liczba kręgów lędźwiowych zwiększona do L6 w wyniku lumbalizacji kręgu piersiowego. Kość krzyżowa pionowo ustawiona. Kręgi nie wykazują zmian morfologicznych. Przestrzenie m/k niezwężone. Szczątkowe wyrostki poprzeczne kręgu L5.

KOBIETA ponad rok temu
Lek. Magdalena Pikul
88 poziom zaufania
Witam!
Za opisane dolegliwości może odpowiadać pionowe ustawienie kości krzyżowej. Pozostałe zmiany nie są istotne klinicznie.
Proszę zgłosić się do specjalisty - neurologa.
Pozdrawiam