Co oznacza wynik RTG kręgosłupa u 30-latki?

Dzień dobry, odebrałam właśnie wynik Rtg kręgosłupa rozpoznanie L/S/L/S proszę o interpretację wyniku. "Szczątkowe żebra na poziomie Th12. Lewoboczne skrzywienie kręgosłupa lędźwiowego. Spłycenie fizjologicznej lordozy lędźwiowej. Szeroki wyrostek poprzeczny lewy na poziomie L5 tworzy powierzchnię stawową z kością krzyżową. Dyskopatyczne zwężenie przestrzeni międzykręgowych L4-L5 i L5-S1 z pochrzęstną sklerotyzacją przyległych blaszek granicznych. Wysokość trzonów kręgów w normie rtg. Zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzywyrostkowych, najbardziej nasilone na poziomach L4-S1. Niejasny obraz dolnego odcinka kręgosłupa piersiowego - do dalszej diagnostyki." Kobieta 29lat.

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana tomografia komputerowa lub rezonans celem dalszej diagnostyki i wizyta u ortopedy lub neurologa.
Pozdrawiam