Ból nogi i skoliotyczne skrzywienie w odcinku lędźwiowym

Witam. Od jakiegos czasu zaczela bolec mnie noga ciezko czasami jest mi sie wyprostowac, nie moge znalezc wygodnej pozycji zeby pozbyc sie bolo. W kwietniu zeszego roku bylam w polsce mialam robiana tomografie kompterowa wyszlo, ze jest jakies skoliotyczne skrzywienie w odcinku ledzwiowo krzyzowym z jakas tam kregoszczelina. Obecnie jestem w Anglii bylam u lekarza dostalam skierowanie na rezonans magnetyczny podobno okazalo sie ze wszystko jest okej z moim kregoslupem a ja nadal czuje bol.

Lek. Katarzyna Szymczak

W którym miejscu boli Panią noga? w kolanie? radziłabym skonsultowac się z ortopedą.
Pozdrawiam