Ból nogi pod kolanem od kilku miesięcy

Witam serdecznie!Moja 8letnia córka skarży się na ból nogi pod kolanem od kilku miesięcy(w lewej nodze bóle miała kila razy),byliśmy u lekarza i stwierdził ze to bóle wzrostowe.Wczoraj dostała gorączkę 39 bez innych objawów,a dzisiaj z rana straszny ból również w tej prawej nodze,wydaje mi się ze to był skurcz za chwilkę jej przeszło a gorączką się utrzymuje.Proszę o poradę bo się martwię ze to coś poważnego,nie tylko bóle wzrostowe.Pozdrawiam i dziękuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie. Nie widząc pacjenta ciężko jest coś więcej powiedzieć.