Ból nogi przez kilka dni

Witam, Od kilku lat boli mnie nogi. Na początku był to bol ktory trwal kilka dni poczym znikal na kilka miesiecy Teraz bola mnie cały czas. Wszystkie badania wychodzą ok, ortopeda, neurolog itp rozkladają rece. Nie wiem co mam robic i do jakiego lekarza sie udac....Teraz bol nie pozwala mi normalnie funkcjonowac, dodam ze zadne leki nie pomagają.
ponad rok temu

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli wszystkie wykonane badania ortopedyczne oraz neurologiczne nie wskazują przyczyny dolegliwości, konieczna jest dalsza diagnostyka. Sugeruję zatem wykonanie badania USG doppler naczyń kończyn dolnych oraz konsultację chirurga naczyniowego/angiologa.