Ból oka podczas miesiączki i torbiel jajnika
podczas usg wykryto torbiel a 2 cm może mieć na to miesiączka podczas badania mialam 1 dzien okresu i 2 razy zdarzyło mię ze bolało mnie oko lewe w srodku

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Miesiączka nie ma związku z obecnością torbieli. Proszę postępować wg zaleceń specjalisty ginekologa.