Ból, opuchlizna i swędzenie okolic intymnych po współżyciu

Witam, mam pytanie. Jestem z dziewczyną od 4 lat. Wcześniej nie mieliśmy problemów z sexem. Od momentu urodzenia się nam dziecka zaczęły się problemy. A mianowicie: po współżyciu boli swędzi a czasem opuchnięty jest penis. A kobieta narzeka na ból jak również czasem na swędzenie i pieczenie. Czym może być to spowodowane???

Dzień dobry!

Może być to np. infekcja intymna, bakteryjna lub grzybicza. Oboje Państwo powinniście odwiedzić lekarza, np. prowadzącego lekarza ginekologa partnerki i opowiedzieć o objawach. Zawsze konieczne jest leczenie obojga współżyjących osób.

Pozdrawiam!