Pieczenie i swędzenie penisa na zewnątrz

Od dwóch dni po odbyciu stosunku z dziewczyną boli mnie penis, pojawiło się mocne zaczerwienienie, swędzenie i ból, po jednym dniu stał się wilgotny i ma jakiś dziwny zapach do tego jest jeszcze trochę szorstki (chodzi o tą rozciągalna skórkę). Przed stosunkiem nic nie czułem, żeby mnie coś bolało, ale po stosunku moją dziewczynę też bolało i na jej łechtaczce też się coś zrobiło. Co to może być ?? grzyb??

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Objawy, które pojawiły się u Pana i Pańskiej partnerki mogą sugerować infekcje grzybiczą lub bakteryjną. Aby to ocenić konieczne jest badanie lekarskie i ewentualnie badanie mikrobiologiczne.

Aby leczenie było skuteczne konieczne jest przeprowadzenie go u obojga partnerów.
Zachęcam do wspólnej wizyty u dermatologa.