Co to za bąbel na penisie?

Witam, mam problem. Strasznie się boję, 2 dni po seksie wyskoczył mi bąbel, coś w rodzaju krosty. Wycisnąłem go i zrobiła się rana. Nie wiem co to jest, boję się. Z rany leci ropa i nie chce się zagoić. Nie wiem co to?

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie!

Prawdopodobnie pojawienie się pierwszej zmiany, czyli zmiany skórnej miało związek ze współżyciem i być może wynika z infekcji przeniesionej podczas stosunku.
Natomiast pojawienie się obecnie zmienionej wydzieliny może być związane z nadkażeniem zmiany, które wynikło z Pana działania.
Konieczna jest wizyta u lekarza, najlepiej dermatologa, ewentualnie lekarza rodzinnego. Jeżeli potwierdzi się infekcyjny charakter zmiany konieczne będzie równoczesne leczenie Pana Partnerki.

Pozdrawiam!