Krosty na penisie - co to jest?

Witam, mam 23 lata i mam problem z penisem. Jakiś miesiąc temu zauważyłem, że na napletku pojawiły się pęknięcia przypominające (rozstępy) oraz na końcu żołędzia takie malutkie białe krosteczki. Czasami brzydko pachnie, i łuszczy się skórka delikatnie na napletku... Nie wiem co mama robić, ponieważ wstydzę się iść z tym do lekarza. Więc liczę na waszą pomoc i porady jakimi lekami mógłbym to wyleczyć. Oczywiście bez recepty. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź...

23 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Przyczyną Pana dolegliwości jest najprawdopodobniej infekcja - jednak bez badania lekarskiego, obejrzenia zmian i dokładnego zebrania wywiadu nie ma możliwości postawienie rozpoznania, a tym samym zalecenia leczenia. Zmiany mogą mieć pochodzenie grzybicze, bakteryjne, wirusowe. Mogą być także efektem uczulenia - na przykład na stosowane kosmetyki.

Bez wizyty u lekarza się nie obejdzie. Jeżeli potwierdzi się infekcyjny charakter zmian a jest Pan aktywny seksualnie, prawdopodobnie wskazane będzie równoczesne leczenie Partnerki.

Pozdrawiam