Mam jakieś zmiany na penisie i czy muszę udać się do lekarza?

Witam, mam pytanie dotyczące zmian skórnych na żołędziu penisa w jaki sposób mógłbym dowiedzieć się co to są za zmiany? Nie chce iść do lekarza ponieważ jest to dla mnie intymna sprawa. Mam 24 lata. Czy jest możliwość wysłania zdjęcia drogą mailową? Prześlę szczegółowe zdjęcia i będę czekał na opinię. Poniżej zamieszczam swojego maila, proszę o odpowiedź. mlemian@wp.pl

24 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!

Niestety nawet na podstawie zdjęć nie ma możliwości postawienia rozpoznania i zalecenia leczenia - konieczne jest w tym celu zbadanie pacjenta i dokładne zebranie wywiadu.
Niestety wizyta u lekarza jest niezbędna - najlepiej skorzystać z pomocy dermatologa.

Jeżeli zmiany będą miały charakter infekcyjny, a jest Pan aktywny seksualnie, proszę pamiętać o równoczesnym leczeniu Partnerki.

Pozdrawiam