Zmiany skórne na penisie - co to jest?

Mam problem. Około 2 tygodnie temu na penisie pojawiły się dziwne zmiany skórne, jak na zdjęciu: http://yfrog.com/0acotovj Boję się, że to coś poważnego, a wcześniej zlekceważyłem problem. Niestety, przez najbliższe 3 tygodnie nie będę miał możliwości wizyty u dermatologa. Co radzicie? Czy ktoś wie, co to może być? Nie boli, nie swędzi, mocz oddaję normalnie. Podobne zmiany skórne mam jeszcze w innych miejscach na penisie, takie drobne plamki. Na żołędziu nie ma żadnych zmian skórnych. Od 5 dni stosuję maść C***, ale jak na razie nic nie pomaga. Proszę was o pomoc!

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.

Niestety załączone zdjęcie jest niedostępne, więc trudno mi się wypowiadać, co może być przyczyną dolegliwości.
Jeżeli problem nadal się utrzymuje, a wizyta u dermatologa nadal jest odległa, proszę spróbować skorzystać z pomocy lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam