Co to za zmiany skórne na penisie?

Jak widać na załączonym zdjęciu http://www.imagic.pl/files//21392/./27092010337.jpg skóra na żołędziu i napletku jest zaczerwieniona. Pojawiły się także białe plamy i wszystko się ślimaczy. Nie spałem z inną dziewczyną, a moja partnerka ma podobno grzybicę pochwy. Odczuwam ból podczas orgazmów. Czasem trochę zaswędzi. Początkowo cały żołądź i napletek był czerwony i bardzo swędział. Teraz białe plamy ciągle się powiększają. Proszę o pomoc. Byłem już u dermatologa. Stosowałem wiele maści i antybiotyków

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Pokazane zmiany i podany przez Pana opis mogą odpowiadać infekcji grzybiczej. Proszę jeszcze raz odwiedzić dermatologa, wskazane jest również jednoczesne leczenie partnerki, nawet jeżeli nie ma objawów.
Pozdrawiam.