Czego oznaką są krosty na penisie?

Za niepokoiła mnie jedna rzecz - na jądrach i do połowy penisa pojawiły mi się krosty, które jak się je przyciśnie, to wypływa biała wydzielina. Co takiego może być? Jeszcze jedno - w wzdłuż cewki meczowej mam za czerwienie. Czy mam się czegoś obawiać? Nie boli mnie to, ale wygląda nieestetycznie.

ponad rok temu

Witam serdecznie.
Niestety konieczna jest wizyta u lekarza, najlepiej dermatologa, jeżeli się nie uda to u lekarza rodzinnego. Opisywane przez Pana mogą sugerować nadkażenie bakteryjne. Jeżeli chodzi o zaczerwienienie cewki moczowej mogą to być zmiany związane z zapaleniem układu moczowego.
Pozdrawiam.