Krosty na koronie i czubku penisa

 Na koronie penisa mam bardzo małe krosty prawie nie widoczne lecz da się je wyczuć. Na czubku penisa (ujściu cewki) 3 większe krosty, białe. Co to jest? Pomocy.

ponad rok temu

Witam serdecznie.

Przyczyną Pana dolegliwości mogą być zarówno zmiany fizjologiczne, czyli takie które nie wymagają leczenia, jak i zmiany patologiczne, które wymagają interwencji farmakologicznej.

Zmiany mogą odpowiadać infekcji narządów płciowych, na przykład grzybiczej- rozwija się ona w wyniku przekazania przez Partnera, lub w razie spadku odporności organizmu- na przykład w wyniku stosowanej antybiotykoterapii, infekcji innym drobnoustrojem, silnym stresem, w wyniku niektórych chorób ogólnoustrojowych.

Wskazana jest wizyta u lekarza, który będzie miał możliwość przeprowadzenia badania lekarskiego i dokładnego zebrania wywiadu. Najlepiej udać się do dermatologa.

Pozdrawiam.