Ból, pieczenie i uczucie parcia na stolec

Wiam. Jakieś 4 dni temu czułem ból, pieczenie i takie uczucie parcia na stolec, kiedyś te miałem krwawienia ale nie w stolcu więc pierwsza mysl hemoroidy. Kupiłem prectohemolł i stosowałem czopki 2 x dziennie. Nastepnego dnia juz bylo okej do czasu kiedy zauwazylem znowu krew w kale chyba popekaly hemorodidy swieza krew od tamtej pory czyli od dwoch dni objawy minely ale pojawiaja sie jak wsadze czopek odrazu pieczenie i uczucie jakby stolca. Czy to mozliwe ze czopek podraznia jakies rany ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, zalecam jak najszybsze udanie się do lekarza chirurga celem oceny okolic odbytu. Bez dokładnego badania i oceny stanu Pana zdrowia nie mogę pomóc. Pozdrawiam