Ból piersi a guzek do usunięcia
boli mnie po środku piersi i nieco wyżej oraz prawa piers jak ruszam reka. chcialam zaznaczyc ze w prawej piersi mam guzek czy to moze byc cos powaznego? w najblizszym czasie ide na zabieg usuniecia tego guzka. i jeszcze jedno mam pytanie bedac u lekarza podczas badania ginekologicznego i usg dopochwowe lekarz stwierdzil polipy czy one sa powody ze nie mogę zajsc w ciaze?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Zmiany zdiagnozowane podczas badania USG mogą być przyczyną niepowodzeń w staraniach o ciążę. Zmiana w piersi może być przyczyną bólu. Ustalenie rodzaju zmiany będzie możliwe na podstawie badania histopatologicznego. Proszę postępować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.