Ból piersi i węzłów chłonnych a guzek w piersi

Witam, zwracam się z takim zapytaniem,mam guzka w piersi w czerwcu bede miec zabieg usuniecia i do badania ale ta piers mnie bardzo boli w polaczeniu chyba z wezlami piersiowymi, doszlam do tego wg zj wezlow znalezionego w internecie. czy to jest zly znak co do tego guzka czy to jest po prostu przed okresem bo mam dostac w najblizszych dniach. bardzo sie boje.

Przede wszystkim nalezy wykonć bipsje guzka piersi pod kontrola USg, uzyskanie wyniku dopiero pozwala na decyzje co dalej, czy rzeczywiście guzek wymaga usuniecia , w jakim zakrseie i w jakich warunkach, w ambulatorium ,czy w szpitalu